فهرست بستن

قوانین جدید دیوار برای ثبت آگهی رایگان

آخرین مطالب سایت
قوانین جدید دیوار برای ثبت آگهی رایگان

قوانین جدید دیوار برای ثبت آگهی رایگان در این پلتفرم خبر ساز شده است.

اخیراً این پلتفرم انتشار آگهی قوانین جدیدی را برای ثبت آگهی خود به کار می‌گیرد که ادعا شده است به نفع کاربران این پلتفرم ثبت آگهی است.

به گزارش گیماتک، سایت آگهی رایگان دیوار از اول تیرماه برای مقابله با آگهی‌های جعلی و تکراری، سهمیه آگهی‌های رایگان کاربران را از ماهانه به سالانه تغییر داده است.
 

طبق آنچه که اعلام شده هر کاربر شخصی سالانه امکان انتشار ۷۳ آگهی رایگان را بر اساس کد ملی خود در دسته‌بندی‌های مختلف دیوار را دارد. این تعداد، با هدف تامین نیاز کاربران شخصی جهت استفاده از خدمات دیوار تعیین شده و به همین دلیل است که استفاده بیشتر از ۷۵ درصد کاربران از دیوار کاملا رایگان است. پیش از این، کاربران در هر دسته‌بندی دیوار میزان مشخصی آگهی رایگان به صورت ماهانه داشتند و در صورت تمام شدن سهمیه آن ماه باید تا ماه بعد برای استفاده مجدد و مجاز شدن برای ثبت آگهی جدید منتظر می‌ماندند.

این قانون جدید دیوار برای کاربرانی که کالاهای آن‌ها بعد از گذشت مدتی به فروش نمی رسد دردسر ساز خواهد شد. چراکه آنان نیاز خواهند داشت تا مججداً بعد از حذف آگهی خود آن را دوباره ثبت نمایند. به نظر می رسد قوانین جدید دیوار تنها برای درآمدزایی این پلتفرم طراحی شدند و هیچ هدق دیگری پشت آنها نیست.
دیوار تنها مدعی شده است که این کار به نفع کاربران خواهد بود چراکه آگهی های تکراری را نمی بینند. البته این موضوع ظاهراً فقط به نفع دیوار خواهد بود. چراکه کاربران نمی توانند تنوع محصول خود را بدون پرداخت به کاربران خود نشان دهند.

سایت آگهی رایگان دیوار

از مجموع ۶۷ میلیون کاربر سالانهٔ پلتفرم دیوار (گوشی‌های موبایل منحصر به فرد)، حدود ۲۲ میلیون کاربر، آگهی‌گذار هستند. همچنین ۷۵ درصد از این ۲۲ میلیون نفر، آگهی‌های خود را کاملاً رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه‌‌ای منتشر می‌کنند؛ ۲۰ درصد هم‌زمان از خدمات آگهی‌های رایگان و پولی استفاده می‌کنند و فقط ۵ درصد از آگهی‌گذارانی که از دیوار برای کسب‌وکار استفاده می‌کنند و برای همهٔ آگهی‌های خود هزینه می‌پردازند.

بنابراین به نظر می رسد هدف دیوار تنها کسب درآمد بیشتر است.

منبع: لایفاتک 

 

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *