فهرست بستن

کدام سلبریتی‌های هالیوودی کثیف‌تر هستند و بهداشت را رعایت نمی‌کنند

آخرین مطالب سایت

احتمالا” شما هم فکر می‌کنید که سلبریتی‌های هالیوودی به ظاهر همه چیز تمام بهداشت فردی خود را به دقت رعایت می‌کنند و حتی یک روز را هم بدون حمام سپری نمی‌کنند. به‌نظر می‌رسد آن‌ها همیشه تمیز و آراسته هستند.اما‌ سلیبریتی‌ها هم مانند همه ما عادت‌های مخصوص به خود را دارند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام سلبریتی‌های هالیوودی کثیف‌تر هستند و مشکل رعایت بهداشت دارند، در این مقاله سلبریتی‌هایی که بهداشت فردی را رعایت نمی‌کنند را بهشما معرفی می‌کنیم.

 

مگان فاکس

 

مگان فاکس

 

خوده مگان فاکس می‌گوید اصلا آدم تمیز و مرتبی نیست. او هرگز کار نظافت انجام نمی‌دهد و وقتی لباس‌هایش را درمی‌آورد آن‌ها را روی زمین رها می‌کند. فاکس می‌گوید به ندرت بعد از دستشویی رفتن سیفون را می‌کشد، حتی زمانی که دوستانش از این موضوع ناراحت می‌شوند و شکایت می‌کنند.

برد پیت

 

برد پیت

 

برد پیت پارتنر سابق آنجلینا جولی وستاره پرطرفدار هالیوود هم از طرفداران دستمالمرطوب است. او می‌گوید از آنجایی که همیشه مشغله دارد و فرصت حمام کردن ندارد، روزها را بدون حمام کردن سر می‌کند. او استفاده از دئودورانت و صابون را هم کنار گذاشته است چون به اعتقاد او آن‌ها برای سلامتی مضرهستند.

 

رابرت پتینسون

 

رابرت پتینسون

 

یکی از سلبریتی‌های مشهور هالیوودی که بهداشت فردی را رعایت نمی‌کند، رابرت پتینسون است. شاید باورش سخت باشد که  رابرت پتینسون که سابقه بازی در فیلم‌هایی مانند بتمن، گرگ و میش، هری پاتر و.. را در کارنامه هنری خود دارد دچار مشکل بهداشت است. رابرت پتینسون هیچ لزومی به هر روز شستن موهای خود نمی‌بیند و حتی پیش آمده است که ۶ هفته موهای خود را نشسته باشد. پتینسون در اینباره می‌گوید: تمیز بودن یا نبودنش برای من مهم نیست. به عقیده او موهایش خودشان تمیز می‌شوند و جز اینکه روی سرش بمانند نقش دیگری ندارند.

زک افران

 

زک افران

 

نام زک افران نیز در میان فهرست سلبریتی‌های هالیوودی که به بهداشت خود اهمیت نمی‌دهند و آن را رعایت نمی‌کنند، دیده می‌شود. زک افران با اینکه اهل ورزش می‌باشد، اما روزها بدون حمام کردن سپری می‌کند. او ترجیح می‌دهد با استفاده از دستمال های مرطوب کودک خود را تمیز نماید و چندان اعتقادی به دوش گرفتن و حمام کردن ندارد.

جسیکا سیمپسون

 

جسیکا سیمپسون

 

جسیکا سیمپسون به توصیه دندانپزشکان درمورد دوبار مسواک زدن در روز عمل نمی‌کند. او دوست ندارد دندان‌های خود را بشوید زیرا فکر می‌کنددر اینصورت دندان‌هایش غیرواقعی به نظر می‌رسند، همین دلیل هم باعث شده است که او تنها ۳ بار در هفته دندان‌هایش  را مسواک بزند. با این‌وجود، خودش می‌گوید دهانش هرگز بو نمی‌دهد. او طرفدار استفاده از دهانشویه‌ها می‌‌باشد.

لئوناردو دیکاپریو

 

لئوناردو دیکاپریو

 

لئوناردو دیکاپریو یکی دیگر از بازیگران هالیوودی است که زیاد استحمام نمی‌کند. او به دلایل زیست محیطی به ندرت به حمام می‌رود، یک یا دو بار در هفته. به علاوه، از دئودورانت هم به دلیل طبیعی نبودن استفاده نمی‌کند.

 

میتو مک کانهی

 

میتو مک کانهی

 

متیو مک کانهی هرگز از دئودورانت یا ادکلن استفاده نمی‌کند. او گفته مادرش و دیگر زنان زندگی اش به او می‌گویند که بدنش بویی مردانه و مخصوص به خودش می‌دهد.

 

کامرون دیاز

 

کامرون دیاز

 

کامرون دیاز یکی دیگر از بازیگرانی که به بهداشت خود اهمیت نمی‌دهد. کامرون دیاز می‌گوید وارد که دوره‌ای از زندگی‌اش شده که هیچ انرژی‌ای صرف ظاهرش نمی‌کند و خود را همانگونه که هست پذیرفته ، به گفته خودش، هرگز صورتش را نمی‌شوید. او در اینباره می‌گوید: «به معنای واقعی کلمه هیچ کاری نمی‌کنم. میلیاردها محصول آرایشی بهداشتی دارم که اگر خوش شانس باشم، دو بار در ماه از آن ها استفاده خواهم کرد.» کامرون دیاز معتقد است در سنی به سر می‌برد که دیگر نیاز چندانی به اینکه به ظاهرش برسد ندارد.

شاید هیچ وقت به‌نظر نمی‌رسید که سلبریتی‌ها و ستاره‌های هالیوودی بهداشت خود را به بهانه‌های نختلف جدی نگیرند. اما درحال حاضر در عصری به‌سر می‌بریم که اخبار گوناگون دیگر تعجب برانگیز نیست.

منبع: لایفاتک

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *