فهرست بستن

بیوگرافی و تصاویر جدید از حدیث تهرانی، بازیگری که یک شبه راه صد ساله رفت

آخرین مطالب سایت
بیوگرافی و تصاویر جدید از حدیث تهرانی، بازیگری که یک شبه راه صد ساله رفت

اخیرا حواشی از زندگی شخصی حدیث تهرانی و مهاجرت این بازیگر شناخته شده به کشور انگلیس نامش را بر سر زبان‌ها انداخته است.

حدیث تهرانی، متولد ۲۱ آذر ۱۳۶۳ در تهران است. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشتۀ مامایی است. حدیث تهرانی فعالیت هنری خودش را از شرکت در کلاس‌های بازیگری شروع کرد و با قاب تلویزیون به شهرت رسید.

حدیث تهرانی و خانواده

حدیث تهرانی تنها یک خواهر بزرگ‌تر به نام هانیه دارد که دکترای ژنتیک دارد و در کشور آلمان زندگی می‌کند. اگرچه حدیث از دوران نوجوانی عاشق بازیگری بوده است، اما خانواده‌اش تنها زمانی اجازه حضور او در این رشته را دادند که بتواند لیسانس خود را دریافت کند. او در سال‌های آخر دانشگاه که درگیر درس و بیمارستان بود، وارد کلاس‌های بازیگری به نام ‘ایران’ زیر نظر استاد اصغر محبی شد. و پس از پایان دانشگاه، وی جدی‌تر دوره‌های بازیگری را طی نمود. حدیث تهرانی در چند تبلیغات تلویزیونی نیز حضور داشته است که اخیرا برای او حاشیه‌هایی به همراه داشت.

حدیث تهرانی

ورود حدیث تهرانی به سینما تلویزیون

از کلاس‌های بازیگری، به دفتر کارگردان ابوالقاسم طالبی معرفی شد و به این ترتیب، در سال ۱۳۸۸ و در سن ۲۵ سالگی، جلوی دوربین سریال “به کجا چنین شتابان” رفت و از همان جا هنر خود را به نمایش گذاشت و نشان داد که بازیگر با استعدادی است. در سال ۱۳۹۱ نیز در فیلم تلویزیونی “لارستان ۶:۳۰ بامداد” بازی کرد. همچنین در سال ۱۳۹۲، با بازی در فیلم سینمایی “پانسیون”، بهسینما راه یافت.

حدیث تهرانی بعد از بازی در مجموعه “شاید برای شما هم اتفاق بیفتد”، در سال ۱۳۸۹ با ایفای نقش در سریال “خوش‌نشین‌ها” به کارگردانی سعید آقاخانی، چهره‌اش در میان مخاطبان بیشتر شناخته شد. او در این سریال کمدی نیز بسیار خوش درخشید.

ازدواج و طلاق حدیث تهرانی

حدیث تهرانی چندین سال قبل با کیان مقدم (موزیسین) ازدواج کرده بود. کیان مقدم، متولد ۱۴ آبان ۱۳۵۶ در تهران، آهنگساز و خواننده سیک راک است. که اخیرا نیز او از همسرش جدا شد و به انگلستان مهاجرت کرده است. گفتنی است که حدیث تهرانی با هدیه تهرانی هیچگونه نسبت فامیلی ندارد و مدتی شایعه شد که این دو بازیگر با هم نسبت خویشاوندی دارند.

تصاویری از حدیث تهرانی

 بیس
بیس
بیس
بیس
بیس
بیس
بیس
بیس
بیس

 

منبع: لایفاتک

 

۱ Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *