فهرست بستن

حواشی جالب انتخابات ریاست جمهوری ایران

آخرین مطالب سایت
حواشی جالب انتخابات ریاست جمهوری ایران

امروز علی اکبر رنجبرزاده، نماینده مردم همدان، با اشاره به پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست‌ جمهوری ایران و تبریک به او گفت: مجلس این آمادگی را دارد که بعد از مراسم تنفیذ، در اولین فرصتی که تیم رئیس‌جمهور منتخب آمادگی داشته باشد، مراسم تحلیف را برگزار کند.

وی گفت: با وجود تعطیلی مجلس، در صورتی که تیم رئیس‌جمهور منتخب آمادگی داشته باشد، مجلس می‌تواند همین هفته مراسم تحلیف را برگزار کند؛ دعوت از میهمانان خارجی برای مراسم تحلیف با هماهنگی مجلس و دولت مستقر انجام خواهد شد.

تصویر پزشکیان

رنجبر‌زاده در پاسخ به این سؤال که آقای پزشکیان هم‌اکنون نماینده مجلس هست و آیا باید استعفاء دهد، گفت: بله. آقای دکتر پزشکیان باید استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه کند و نمایندگان مجلس نیز با استعفای ایشان موافقت کنند.

وی درباره زمان معرفی کابینه به مجلس نیز گفت که این زمان بعد از مراسم تحلیف و با هماهنگی مجلس و دولت مشخص خواهد شد.

باتوجه به اخبار مربوط به انتخابات اخیر می‌توانید در اینفوگرافیک زیر، میزان مشارکت مردم در ادوار انتخابات ریاست جمهوری ایران را ملاحظه بفرمایید.

در حاشیه انتخابات دیروز نیز که با پیروزی پزشکیان به پایان رسید، ویدیویی از جواد ظریف عضو ستاد پزشکیان در فضای مجازی منتشر شد و مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

در این فیلم، در حالی که مراجعه‌کنندگان چندانی در حوزه اخذ رای در قلعه حسن‌خان حضور ندارند، ظریف در حلقه محافظانش طوری وانمود می‌کند که تحت فشار مردم است.

برچسب‌ها:

۲ Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *