فهرست بستن

حواشی گل تماشایی یامال ۱۶ ساله در مقابل فرانسه

آخرین مطالب سایت
حواشی گل تماشایی یامال ۱۶ ساله در مقابل فرانسه

دیشب تیم ملی فوتبال اسپانیا با درخشش لامین یامال، پدیده ۱۶ ساله خود و گل تماشایی او موفق به شکست فرانسه در مرحله نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۴ شد و به مرحله بعد صعود کرد.

اما ویدیوی باورنکردنی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که نشان می دهد یامال، سال گذشته گلی به تیم زیر ۱۷ ساله های فرانسه به ثمر رسانده است که تقریباً مشابه گل شگفت انگیز او در نیمه نهایی یورو است.

واکنش پدری، هم تیمی یامال که به دلیل مصدومیت ناچار به تماشای بازی از کنار زمین بود نیز مورد توجه طرفداران قرار گرفت. او با چشمانی گرد شده از تعجب، شاهد این لحظه تاریخی بود.

اما این گل فقط یک گل معمولی نبود. یامال این گل را در حالی به ثمر رساند که آدرین رابیو، هافبک فرانسه، پیش از بازی گفته بود: «اگر یامال می‌خواهد در فینال بازی کند، باید خیلی بیشتر از اینها کار کند.»

در واکنش به این صحبت های رابیو، در پایان بازی یامال، با صعود تیمش به فینال، خوشحالی خود را به شکلی ویژه ابراز کرد. او با ژست خاصی به سمت دوربین رفت و فریاد زد: «حرف بزن، حرف بزن!»

این گل، که باعث پیروزی اسپانیا و راهیابی آنها به فینال شد، نه تنها قلب هواداران را تسخیر کرد، بلکه حتی کاپیتان تیم مقابل، کیلیان امباپه را نیز به سکوت واداشت.

 

منبع: روزیاتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *