فهرست بستن

کدام تیم قهرمان یورو 2024 خواهد شد؟

آخرین مطالب سایت
کدام تیم قهرمان یورو 2024 خواهد شد؟

تکلیف تیم های راه یافته به فینال یورو 24 مشخص شد. اما با وجود این موضوع به نظر شما کدام تیم قهرمان یورو 2024 خواهد شد؟ انگلیس یا اسپانیا!

در ابتدا گزینه های بسیاری کاندیدای قهرمانی یورو 2024 بودند اما درنهایت بعد از آلمان، هلند، فرانسه، پرتقال، بلژیک و… نهایتاً اسپانیا و انگلیس به فینال یورو رسیدند. اکنون باید ببینیم که کدام تیم قهرمان یورو 2024 خواهد شد؟

تیم ملی اسپانیا روز یکشنبه در مقابل تیم ملی انگلستان قرار خواهد گرفت.

انگلستان تا کنون تنها یک بار قهرمان جام جهانی شده است و هیچگاه به قهرمانی جام ملت های اروپا نرسیده، در مقابل انگلستان، تیم ملی اسپانیا سه دوره قهرمان این رقابت ها شده است.

اسپانیا در سال‌ های 1964، 2008 و 2012 قهرمان رقابت‌های یورو (جام ملت های اروپا) شده است.

انگلستان در کارنامه خود تنها یک قهرمانی آن هم در رقابتت های جام جهانی 1966 دارد. اما وزنه‌ها به سوی دیگر سنگینی می‌کنند!

تیم ملی فوتبال اسپانیا قهرمانی بیشتری در رقابت های مختلف کسب کرده است و شانس بیشتری برای قهرمانی در فینال یورو 24 دارد. گفتنی است که اسپانیا، ماتا مهاجم اصلی خود را در بازی فینال اختیار نخواهد داشت.

با این وجود احتمالاً رقابت فینال یک رقابت بدون جذابیت خواهد بود زیرا هیچ یک از دو تیم احتمالاً نمی‌خواهند شانس قهرمانی خود را از دست بدهند.

انگلستان بازیکنان کلیدی خود را در بازی فینال در اختیار خواهد داشت و اسپانیا با وجود شانس زیادی که برای قهرمانی دارد کار سختی را روی کاغذ خواهد داشت.

نظر شما چیست؟ قهرمان یورو 24 تیم ملی فوتبال انگلستان خواهد بود یا تیم ملی اسپانیا؟ 

 

منبع: لایفاتک

 

برچسب‌ها:

۲ Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *