فهرست بستن

همه چیز درباره اسکار مهران مدیری

همه چیز درباره «اسکار» مهران مدیری

قرار است مهران مدیری طی روزهای آینده با یک ریالیتی شو جدید به نام «اسکار» به شبکه نمایش خانگی بازگردد اما پس از موضع گیری های جنجالی سال گذشته ی او، این موضوع باعث اختلاف نظر میان کاربران شبکه های اجتماعی شده است و هنوز مشخص نیست که آیا نهادهای مسئول پخش در شبکه‌های خانگی قصد حذف کامل این رئالیتی شو را دارند یاخیر. برای آشنایی بیشتر با اسکار مهران مدیری با ما همراه باشید.

 

درباره اسکار مهران مدیری

در برنامه اسکار مهران مدیری، هر فرد تلاش می‌کند چالش خود را به خلاقانه‌ترین روش ممکن اجرا نماید و رقابت بر سر تندیس اسکار خواهد بود. هر مهمان بر اساس نحوه انجام چالش خود، از مجری اصلی برنامه امتیاز دریافت می‌کند و بر اساس امتیازهای دریافتی، برنده تندیس اسکار، مشخص می‌شود.

مهمانی که کمترین امتیاز را دریافت کند، یک مسئولیت اجتماعی برعهده خواهد گرفت. در این رئالیتی شو، مهران مدیری، به‌عنوان کارگردان هنری و مجری اصلی برنامه و نیما شعبان نژاد به‌عنوان دستیار مجری اصلی حضور پیدا خواهند کرد.

اولین قسمت از رئالیتی شو «اسکار» که محصول شرکت ویستا مدیاست، ۱۸ دی ماه به صورت اختصاصی از پلتفرم VOD فیلیمو منتشر خواهد شد و قسمت‌های بعدی آن، طبق برنامه‌ریزی اعلام شده هر دوشنبه بر روی این پلتفرم قرار خواهد گرفت.

دعوای کاربران بر سر بازگشت مجدد مهران مدیری

نخستین بار مهر ماه امسال بود که خبر تصمیم مهران مدیری به ساخت برنامه ی «اسکار» برای شبکه نمایش خانگی منتشر شد. بااین‌وجود گفته می‌شد مهران مدیری که سال گذشته با انتشار ویدئویی خداحافظی اش از برنامه «دورهمی» و عدم ساخت فصل تازه‌ای برای آن را اعلام کرده بود، برای دریافت مجوز برنامه جدید خود از ساترا که از زیرمجموعه‌های صدا و سیما است به مشکل برخورده است.

 

گفته می‌شد صداوسیما به ساترا دستور داده بود به خاطر تعهد مهران مدیری به تلویزیون و شبکه نسیم بابت تولید برنامه برای این شبکه، تا تعهد ویژه برای تولید برنامه از او اخذ نشده، مجوز هیچ فعالیتی در نمایش خانگی به او داده نشود. آذر ماه امسال بالاخره خبر صادر شدن مجوز برنامه «اسکار» منتشر شد. با این حال، برخی رسانه ها در خبری تأیید نشده مدعی شدند پشت پرده ی این اتفاق توافقی است که بین مدیری و صدا و سیما صورت گرفته است.

ظاهرا در این خبر آمده بود بر اساس شنیده ها صداوسیما با مدیری برای ساخت یک سریال در سال آینده به توافق رسیده است و مدیری سال ۱۴۰۳ به صدا و سیما باز می‌گردد و در مقابل ساترا مجوز پخش برنامه «اسکار» را صادر کرده تا اختلافات مدیری و صدا و سیما به پایان برسد.

اکنون به دنبال انتشار خبر پخش برنامه «اسکار»، ماجرای بازگشت مهران مدیری به صدا و سیما در میان کاربران فضای مجازی بحث‌برانگیز شده و دوقطبی پرتنشی را در بین موافقان و مخالفان مهران مدیری در شبکه های اجتماعی به دلیل موضع گیری های مختلف او در سال گذشته رقم زده است. برای مثال، یکی از کاربران پلتفرم ایکس (توییتر سابق) به نام مینا از حامیان مدیری نوشت: بازگشت مهران مدیری سورپرایزم کرد و خبر خوشی برایم بود، همچنین برای مردم و طرفداران آثار او. ولی میثم، دیگر کاربر همین پلتفرم اجتماعی، در واکنش به توییت مینا و در نقد رفتار و موضع مهران مدیری نوشت: آقای مدیری با مردم که صادق نیستید! لااقل به هواداران خودتان توهین نکنید و خلاص.

اسکار قرار است یک رئالیتی شوی انحصاری برای پلتفرم خانگی فیلیمو باشد و قرار نیست از هیچ یک از سبکه‌های نمایش خانگی پخش شود.

 

منبع: لایفاتک

مطالب مرتبط

۱ Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *