فهرست بستن

تصاویر منتشر شده از خودروی BMW که به سفینه فضایی شباهت دارد

تصاویر منتشر شده از خودروی BMW که به سفینه فضایی شباهت دارد

این روزها هوش مصنوعی سروصدای زیادی به پا کرده و پلتفرم‌هایی مانند DALL-E 2 و Midjourney بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته‌اند.

اکنون این پلتفرم‌های هوش مصنوعی، تصاویر آخرالزمانی BMW را تولید کرده‌اند که بیش از اینکه شبیه یک خودرو باشد شبیه به سفینه‌های فضایی است. این تصاویر خیلی شبیه به فیلم‌های علمی تخلی است تا واقعیتی که ما می‌شناسیم. می‌توانید این تصاویر منتشر شده را در پایین تماشا نمایید.این تصاویر ساخته شده بیش‌تر از آنکه به خودرو شباهت داشته باشند به سفینه‌های فضایی شبیه هستند. خودروهایی که علاوه بر اینکه شبیه سفینه ها هستند به خودروهای آفروید و در عین حال تانک‌ها نیز شبیه‌اند. 

شاید شرکت Bmw به‌زودی خودرویی شبیه به این تصاویر منتشر شده طراحی و تولید کند. البته با توجه به شناختی که از این خودرو ساز داریم تولید خودرویی با این ظاهر کمی بعید به نظر می‌آید. ولی در صنعت خودرو سازی هیچ چیز از تولیدکننده بعید نیست.

تصاویر آن‌طور که نشان می‌دهند با یک خودروی گرافیکی شبیه‌سازی شده با مقاومت بالا و در حد تانک طرف هستیم.

البته آن‌طور که اعلام شده خوده شرکت BMW برای طراحی خودرهای خود از هوش‌های مصنوعی نیز کمک می‌گیرد.

نظر شما در خصوص این تصاویر منتشر شده با هوش مصنوعی چیست؟ به‌نظرتان آیا شرکت خودرو سازی بی ای و چنین خودروهایی طراحی و تولید خواهد کرد یا خیر.

لطفا نظرات خود را در این خصوص با ما و سایر کاربران در میان بگذارید و سایر مطالب در خصوص خودروها را از صفحه اصلی وبسایت پیگیری کرده و بخوانید.

 

منبع: لایفاتک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *